Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
18. 06. 2023   ·   Комментарии: 0   ·

Терасна дошка Одеса

Время на прочтение: 3 минут(ы)

Багатько хто мріє мати терасу, на якій можна буде сидіти літніми вечорами і вранці. Насправді побудувати терасу не так вже й складно.

Проте перш ніж почати, вам потрібно подумати про матеріали, які ви будете використовувати. Компанія Екофорест пропонує широкий асортимент дерев’яних терасових дощок із різних порід дерева, а також композитних дощок.

Залежно від того, як повинна виглядати ваша тераса і скільки ви хочете на неї витратити, ви знайдете підходящу терасну дошку, яка відповідатиме вашому смаку і фінансовим можливостям.

Пропоновані нами терасні дошки поставляються виробниками, які усвідомлюють важливість якості та довговічності продукції.

Дерев’яна терасна дошка – класика та елегантність

Дерев’яна тераса – мрія багатьох. Ми допоможемо втілити в життя ваші мрії, адже ми пропонуємо широкий вибір дощок з різних порід дерева.

Дерево, як і раніше, асоціюється з елегантністю та розкішшю. Однак не всі види виправдають наші очікування. Тим паче що деревина потребує правильного догляду, щоб прослужити їй довгі роки.

Якщо прагнете невисокої вартості, обирайте дошки із сосни або ялини. Однак пам’ятайте, що вони відносно м’які і не дуже стійкі до погодних умов, тому їх необхідно правильно просочити.

Терасна дошка з європейської модрини більш стійка, хоча потребує щорічного промаслювання. Вони радують помітними сучками і цікавим забарвленням. Тож вони стануть ідеальним матеріалом для тераси.

Вимогливіші люди можуть придбати модрину сибірську, стійку до шкідників і механічних пошкоджень. Це прекрасна альтернатива екзотичним породам дерева.

Говорячи про екзотику, ми також пропонуємо цілу низку терасових дощок з екзотичних порід дерева, таких як мербау, тік, меранті. Це дуже тверді, надзвичайно міцні та красиві породи дерева.

Композитні терасні дошки – техніка виходить на тераси

Не дивлячись на те, що у дерева є свій шарм і клас, не всі схильні до його чарівності. Багато людей не хочуть використовувати дерево. Для цих людей ми підготували пропозицію по терасній композитній дошці.

.

Хоча пластикова терасна дошка виглядає як дерево, це не дерево. Як ви розумієте, вона не вимагає особливого догляду і легко чиститься.

Ви можете бути впевнені, що композитна терасна дошка буде набагато міцнішою і стійкішою до зовнішніх чинників і шкідників. На відміну від дерева тут більше місця для кольору.

Терасна дошка пвх (Одеса) доступна в різних кольорах. Однак, як і в дерева, у композиту є й недоліки.

.

По перше, він не дуже стійкий до високих температур. Зробити мангал на підлозі з цих дощок буде не дуже гарною ідеєю. Гаряче масло може пошкодити поверхню. Також не варто економити під час купівлі, необхідно обирати лише перевіреного постачальника, такого як Екофорест, адже неякісні дошки можуть вигоріти на сонці. Незалежно від того, який матеріал ви виберете, у нас ви знайдете широкий асортимент, який виправдає ваші очікування.

Крім самої терасної дошки, ми маємо все необхідне для монтажу, а також чітку й упевнену логістику, приємну та зрозумілу цінову політику і двадцятирічний досвід.

Прямий зв'язок з менеджером

Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.