Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
Корисна інформація

Корисна інформація

Нашу продукцію Ви можете побачити на складах в двох найбільших містах України – Харків і Київ. Також наші логісти допоможуть Вам відправити товар в любо куточок України за прийнятною ціною.

ОПЛАТА

Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ, на ФОП без ПДВ а також готівку.

МОНТАЖ

Наші фахівці зможуть відповісти на всі ваші запитання в телефонному режимі, а при необхідності виїхати на ваш об’єкт. Виконуємо роботи будь-якої складності по укладанню терасної дошки, статі, імітації бруса, вагонки, блок-хауса !!!

Перед безпосереднім використанням терасної дошці, необхідно дати деякий час для стабілізації і акліматизації дерева до місцевих температурної вологості умов.

Монтаж дошки слід починати після обробки всієї поверхні дошки захисним покриттям (одностороння обробка призводить до вигинання дошки «човником»). Після торцевого запила дошки свіжий зріз слід негайно обробити просочують захисним складом (воскова емульсія).

Дошки повинні укладатися паралельно один до одного, дотримуючись рівномірний зазор (щілину) від 6 до 8 мм, необхідний для ефективного повітрообміну (циркуляції повітря) і забезпечення стоку води з поверхні настилу. Допускається зміна ширини дошки на + (2 – 3) мм при 100% вологості.

При укладанню терасної дошки на лаги, відстань між лагами не більше 450 мм для товщини 27 мм. Товщина лаги повинна бути не менше 30 мм. Матеріал лаг – тверді породи деревини (14-25% вологості), оброблені захисними складами.

Розрізняють два способи кріплення терасної дошки: відкритий і прихований кріплення.

При відкритому кріпленні для монтажу дошки застосовуються шурупи D = 5 мм, довжиною 70 мм з нержавіючої сталі. Лицьова сторона дошки засверливают і шуруп притягує дошку до лагу. Капелюшок шурупа може залишатися видимою або утапливается і закривається тонированной затіркою або однорідним Чопик.

Для прихованого кріплення використовуються настановні комплекти. Основний принцип кріплення – з’єднання дощок за допомогою пластини або спеціального кляймера з корозійно-стійкого і міцного до деформаційних навантажень матеріалу (нержавіюча сталь, композитний матеріал) і закріплення кріплення на лагу шурупом D = 3,5-4 мм.

5/5 (2 відгука)
Прямий зв'язок з менеджером

Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.