Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Планкен / Ромбус Сибірська модрина – Оптимальне співвідношення ціни і якості! Деревина Сибірської Модрини характеризується високою міцністю і зносостійкістю. Завдяки цьому планки з Модрини можна використовувати на вулиці без додаткової обробки. Компанія Еко Форест є прямим постачальником і найбільшим імпортером виробів з Сибірської Модрини з цього може запропонувати планки необхідного вам якості за прийнятною ціною!

Планкен модрина

Планкен від німецького слова «Planke» що в перекладі означає дерев’яна планка.

Ширина: 90 мм

Довжина: 2000, 3000, 4000, 6000 мм

Ціна: від 790 грн/м2Схожі товари

Планкен/Ромбус Термососна Европа 18х118

Планкен/Ромбус Термососна Европа 18х118

Планкен Меранті (Букіт)

Планкен Меранті (Букіт)

Планкен/Ромбус Термососна Европа 19х92

Планкен/Ромбус Термососна Европа 19х92


Планкен модрина — характеристики

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн.)

20 95 1500-6000 Elite 1890
20 95 1500-6000 A 1590
20 95 1500-6000 AB 1390
20 95,120,140 1500-6000 ВС 790

Планкен з модрини в Києві

Особливу популярність в Києві серед наших клієнтів, за останній рік, набула обшивальна панель для стін і стель, яку зазвичай називають “ планки термоясень “Або косою (в залежності від кута нахилу бічної частини).

Сучасний будівельний матеріал, який широко використовується для створення підлог, оздоблення стін, стель, облицювання фасадів, зведення терас, огорож та альтанок. Виготовляється у вигляді дошки з прямим або скошеним профілем.

Також він може мати додаткові пази для полегшення складання та посилення готової конструкції.

Монтаж схожий з монтажем вагонки . Але основною особливістю кріплення полягає в тому, щоб між дошками залишався невеликий зазор.

Це необхідно для створення вентиляції, завдяки якій волога буде виводитися з стиків і щілин.

Виготовляється з різних порід дерева. Найбільш популярний матеріал з модрини, яка має високу вологостійкість, стійкістю до деформацій і механічних навантажень.

Саме завдяки цьому теплообробний планки Київ може бути використаний для зовнішньої обробки, зведення дерев’яних конструкцій або терас.

Планкен з модрини – це відмінний варіант з точки зору співвідношення ціни і якості.

Коштує в рази менше “конкурентів” з екзотичних порід або термірованой деревини а про легендарних властивості сибірської модрини вже можна нічого не говорити.

Залишається додати що практично завжди на складах компанії “Еко Форест” Ви зможете знайти планки з модрини у відмінній якості і за прийнятною ціною.

Переваги планку з модрини:

 • Універсальність. Може бути використаний для зовнішніх і внутрішніх робіт, обробки лазень і саун, монтажу терас, будівництва альтанок і т.п.
 • Довговічність і зносостійкість . Модрина має високу вологостійкість і добре протистоїть негативному впливу навколишнього середовища або шкідників. Даний матеріал не схильний до гниття і зберігає експлуатаційні якості протягом довгого періоду часу.
 • Екологічна чистота і доступність. Виготовляється з натурального дерева, яке відрізняється високою екологічністю і антисептичними властивостями. При облицюванні всередині приміщення модрина сприятливо діє на організм людини, зокрема дихальні шляхи.
 • Простота монтажу. Модрина добре піддається обробці і дозволяє збирати різні конструкції з дерева. Крім того, в виробничих умовах отримує задану форму і розміри, завдяки чому з нього можна в лічений час отримати рівне і красиве декоративне покриття.
 • Доступна вартість. Встановлювана ціна істотно нижче вартості паркетної дошки, ламінату, терасної дошки або паркету.

Застосування в будівництві:

 • Обробка стін. Стіни, облицьовані цим матеріалом, відрізняються хорошими тепло- і шумоізоляційні якостями. Також використовується для виготовлення фасадів, їм виконують облицювання саун і дерев’яних лазень.
 • Монтаж підлоги. Сибірська модрина володіє високими експлуатаційними показниками, стійкістю до гниття і шкідників. Підлоги з модрини довго не виходять з ладу, прекрасно виглядають і успішно конкурують з натуральним паркетом або ламінатом.
 • Оздоблення інтер’єру. Термооброблений планки має прекрасні естетичними даними і дозволяє створювати унікальний дерев’яний інтер’єр. Даний матеріал широко використовується для обробки будинків з бруса, каркасних будівель або інших зовнішніх або внутрішніх робіт.
 • виготовлення альтанок , Створення терас, веранд, обробка балконів і лоджій. Завдяки високій вологостійкості і механічної міцності планки теплообробний може використовуватися для створення різних дерев’яних конструкцій і предметів інтер’єру.

Даний матеріал легко виносить перепади температур, не вигорає і не зношується протягом довгого періоду часу.

Заказать
Планкен модрина
Продукт: Планкен модрина

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.
  Прямий зв'язок з менеджером

  Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.