Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
Наші переваги

15 років
на ринку

Натуральні матеріали

Прямий постачальник

Великі складські запаси

Нам довіряють
Про нашу компанію
Популярні товари
Зв'яжіться з нами

НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ПРАВИЛЬНО
ВИБРАТИ МАТЕРІАЛ

Наші фахівці допоможуть підібрати
матеріал з урахуванням специфіки саме
вашого проекту

Введіть ім'я

Михайло

Введіть контактний телефон

+38 ( ___ ) ___ __ __

ПІДІБРАТИ МАТЕРІАЛ


Наші проекти
Сервіс
Монтаж

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання в телефонному режими, а при необхідності виїхати на ваш об'єкт. Виконуємо роботи будь-якої складності по Укладання терасної дошки, статі, імітації бруса, вагонки, блок-хауса!!!

Перед безпосереднім використанням терасної дошці, необхідно дати деякий час для стабілізації і акліматизації дерева до місцевих температурної вологості умов. Монтаж дошки слід починати після обробки всієї поверхні дошки захисним покриттям (одностороння обробка призводить до вигинання дошки «човником»).

Після торцевого запила дошки свіжий зріз слід негайно обробити просочують захисним складом (воскова емульсія). Дошки повинні укладатися паралельно один до одного, дотримуючись рівномірний зазор (щілину) від 6 до 8 мм, необхідний для ефективного повітрообміну (циркуляції повітря) і забезпечення стоку води з поверхні настилу.

Допускається зміна ширини дошки на + (2 - 3) мм при 100% вологості. При укладанню терасної дошки на лаги, відстань між лагами не більше 450 мм для товщини 27 мм. Товщина лаги повинна бути не менше 30 мм. Матеріал лаг - тверді породи деревини (14-25% вологості), оброблені захисними складами.

Розрізняють два способи кріплення терасної дошки: відкритий і прихований кріплення. При відкритому кріпленні для монтажу дошки застосовуються шурупи D = 5мм, довжиною 70мм з нержавіючої сталі.

Лицьова сторона дошки засверливают і шуруп притягує дошку до лагу. Капелюшок шурупа може залишатися видимою або утапливается і закривається тонированной затіркою або однорідним Чопик. Для прихованого кріплення використовуються настановні комплекти.

Основний принцип кріплення - з'єднання дощок за допомогою пластини або спеціального кляймера з корозійно-стійкого і міцного до деформаційних навантажень матеріалу (нержавіюча сталь, композитний матеріал) і закріплення кріплення на лагу шурупом D = 3,5-4мм.

Співробітництво

Переваги роботи з Нами:

  • Продукція високої якості
  • Прийнятні ціни
  • Широкий асортимент
  • Наявність складів в двох найбільших міста України (Харків, Київ)
  • Високий рівень логістики (Наші фахівці допоможуть здійснити відправку вантажу в будь-який куточок нашої країни за прийнятною ціною і в самі стислі терміни)
  • Сертифікати підтверджують якість та походження продукції
  • Великий досвід Наших фахівців допоможе відповісти на всі Ваші запитання і підказати правильне рішення
О нас

Зараз Ми готові надати Нашим клієнтам широкий асортимент продукції з Модрини, Сосни, екзотичних порід деревини таких як Мербау, Бірманський тик, Букіт (темно-червоний меранті), Бангкірай і багатьох інших сортів, при цьому вся продукція відрізняється високою якістю обробки.

Головними пріоритетами Нашої компанії є надання продукту з відмінною якістю за прийнятною ціною. На складах Нашої компанії в місті Харкові та Києві Ви завжди зможете знайти широкий асортимент продукції. Весь товар має необхідні сертифікати походження та фітосанітарні сертифікати, що б Ви завжди змогли переконатися в достовірності і екологічності Нашої продукції.

За ці роки компанія Еко Форест здобула високу репутацію серед постійних клієнтів і дилерів і зарекомендувала себе як компанія яка завжди виконує свої зобов'язання. Ми дуже цінуємо визнання людей і завжди намагаємося підняти планку обслуговування якомога вище. Саме з цього з кожним роком ми розширюємо асортимент продукції і послуг.

Однією з новинок в нашій складській програмі стала продукція з Термоясеня європейського виробництва

ECO FOREST - ЕКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ