Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
О нас

О нас

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Хотіли б Вам розповісти про нашу історію і наших принципах, на яких ми вже 13 років будуємо нашу компанію.

У 2008 році перша машина компанії Еко Форест доставила продукцію з Сибірської модрини та Ангарської сосни в Харків. З тих пір ми ні на хвилину не зупинялися в розвитку і сьогодні готові запропонувати своїм клієнтам кращі рішення і продукцію з дерева з усіх куточків Землі.

Завдяки найбільшим на території України складських запасів террасной і фасадної дошки і комплектуючих, ми можемо миттєво задовольнити будь-які запити наших найвимогливіших клієнтів.

Одним з основних пріоритетів нашої компанії є чесність в спілкуванні зі своїми партнерами - замовниками.

Ми ніколи не обіцяємо те, чого не можемо виконати, і за свою багаторічну історію компанія Еко Форест завоювала репутацію надійного постачальника, який завжди виконує свої зобов'язання.

Ми прагнемо задовольнити постійно зростаючий попит наших клієнтів на якісне дерево і альтернативні матеріали. Саме тому ми постійно розширюємо асортимент продукції і розширюємо нашу складську програму.

За 13 років з маленького сімейного бізнесу Еко Форест перетворилася на найбільшого постачальника террасной і фасадної дошки на територію України.  

Останні 5 років компанія Еко Форест регулярно отримує номінації «Компанія Року» в напрямках, які пов'язані з імпортом виробів з натуральної деревини та займає перші місця в списку постачальників.

Ми поставляємо продукцію виключно високої якості про приемлимой ціною. Це основна цінність і гордість нашої компанії. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в тому що ви купуєте продукцію високої якості за оптимальною ціною.

Основними нашими клієнтами - партнерами є спеціалізовані салони, магазини, будівельні компанії, архітектори, дизайнери, люди, які цінують свій час і звикли отримувати необхідний продукт в обумовлені терміни.

Однак ми не забуваємо і про роздрібні покупців і завжди готові надати якісні консультації та оптимальний продукт для реалізації саме вашого проекту.

З повагою, комерційний директор Коленченко Дмитро