Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
29. 10. 2023   ·   Комментарии: 0   ·

Терасна дошка в Рівному

Время на прочтение: 3 минут(ы)

Терасна дошка в Рівному купити недорого

Багатько хто мріє мати терасу, на якій можна буде сидіти літніми вечорами і вранці. Насправді побудувати терасу не так вже й складно. Однак, перш ніж почати, вам потрібно подумати про матеріали, які ви будете використовувати. Екофорест пропонує широкий асортимент дерев’яних терасових дощок з різних порід дерева, а також композитних дощок.

Залежно від того, який вигляд має мати ваша тераса і скільки ви хочете на неї витратити, ви знайдете тут підходящу терасну дошку, що відповідає вашому смаку і фінансовим можливостям. Пропоновані нами терасові дошки поставляються виробниками, які усвідомлюють важливість якості та довговічності продукції.

Дерев’яні терасні дошки – класика та елегантність

Дерев’яна тераса – мрія багатьох. Екофрест допоможе втілити в життя ваші мрії, адже ми пропонуємо широкий вибір дощок з різних порід дерева.

Дерево, як і раніше, асоціюється з елегантністю та розкішшю. Однак не всі види виправдають наші очікування. Тим більше, що деревина вимагає правильного догляду, щоб прослужити їй довгі роки. Якщо ви прагнете невисоку вартість, обирайте дошки із сосни або ялини.

Проте пам’ятайте, що вони відносно м’які і не дуже стійкі до погодних умов, тому їх необхідно правильно просочити. Дошка з європейської модрини більш стійка, хоча потребує щорічного промаслювання. Вони радують помітними сучками та цікавим забарвленням.

Так що вони стануть ідеальним матеріалом для тераси. Більш вимогливі люди можуть придбати модрину сибірську, стійку до шкідників і механічних пошкоджень. Це прекрасна альтернатива екзотичним породам дерева.

Це дуже твердий і надзвичайно міцний вид, який відрізняється природною міцністю. Незаперечною його перевагою є також цегляно-червоний колір, який обов’язково прикрасить вашу терасу..

Композитні терасні дошки в Рівному

Не дивлячись на те, що у дерева є своя чарівність і клас, багато людей не хочуть використовувати дерево в основному через часте доглядання і низькі вимоги до довговічності. Для цих людей ми підготували терасові композитні дошки на основі ПВХ. Хоча вони виглядають як дерево, це не дерево.

Як ви розумієте, вони не потребують особливого догляду і легко чистяться. Ви можете бути впевнені, що композитні плити будуть набагато міцнішими і стійкішими до зовнішніх факторів і шкідників. На відміну від дерева, у вас більше місця для кольору. Композитні плити доступні в різних кольорах.

Втім, як і в дерева, у композиту є й недоліки. По-перше, він не дуже стійкий до високих температур. Зробити мангал на основі з цих дощок не обов’язково буде гарною ідеєю. Гаряче масло може пошкодити поверхню. Також не варто економити під час купівлі, оскільки неякісні дошки можуть вигоріти на сонці.

Незалежно від того, який матеріал ви виберете, в Екофорест ви знайдете широкий асортимент, який виправдає ваші очікування. Крім самих дощок на місці доступні також оздоблювальні стрічки, майданчики, гумові прокладки і монтажні комплекти. Так ви зможете вибрати не тільки матеріал, а й одразу всі елементи для збирання та оздоблення.

Прямий зв'язок з менеджером

Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.