Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Вагонка

Такий виріб з дерева як вагонка не потребує особливого описі і рекламі. Мабуть це самі продається і відомий продукт з дерева.
Ціна:

от 239 грн/м2
Схожі товари

Нет похожих товаров


Вагонка — характеристики

Ціна 2021 на вагонку в Києві в ЕкоФорест

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн / м2)

14 96/121 2000-4000 Elite 1150
14 96/121 2000-4000 A 990
14 96/121 2000-4000 AB 790
14 96/121 2000-4000 BC 590

Какие преимущества деревянной вагонки или чем она лучше пластика?

Экологичность, чтобы не говорили производители пластиковой вагонки, долговечность, устойчивость в любым факторам окружающей среды.

В чем отличие вагонки штиль от евровагонки?

Самая важная отличительная характеристика это наличие компенсационной полочки у евровагонки. Это позволяет монтировать ее в домах с нестабильным отоплением и даже там, где отопления нет, но провести (или включить) Вы его собираетесь сразу после отделки.

Можно ли вагонку смонтировать на улице?

Можно. Ведь вагонка это лишь профиль штиль или евро. Самое главное соблюсти одно важное условие: толщина панели должна быть не менее 19 мм при ширине 140 мм. При большей ширине, соответственно толщина должна быть больше.

Вагонка зі складу в Києві недорого

вагонка Київ

вагонка забезпечує звуко і теплоізоляцію приміщення, а також надає йому неповторний вигляд. На відміну від ряду інших оздоблювальних матеріалів, модрина це екологічно чистий матеріал і не тільки не викликає будь-яких алергічних реакцій, а й сприяє підтримці в приміщенні унікального мікроклімату.

Будучи своєрідним прообразом сучасного сайдинга, вагонка в Києві володіє великим спектром технічних можливостей.

Серед переваг цього оздоблювального матеріалу перше місце займають простота монтажу, високий рівень звукоізоляції, довговічність покриття, надійність, відносна екологічність і простота догляду.

Вагонка (Київ) відноситься до натуральних оббивних матеріалів і класифікується в будівництві як дошка для зовнішньої і внутрішньої обшивки.

Вагонку широко використовують як матеріал декоративного оформлення фасадів будь-якої складності, а також як інтер’єрну фактуру внутрішніх приміщень балконів, дач, коридорів.

В основі цього поширеного і популярного будівельного матеріалу лежить тонка облицювальна дошка з листяних або хвойних порід дерев.

Від традиційної обрізної дошки відрізняється малою товщиною і наявністю спеціальної вибірки на обох фронтах дошки.

Ця вибірка – відмінна риса всіх панелей вагонки. Гребінь і паз (тато і мама) – елементи фіксації рейок вагонки на масивному підставі і відносно один одного.

як « євровагонка », Так і звичайна володіють цією системою з’єднання між собою дощок, при якій гребінь (тато) однієї дошки щільно заходить в паз (маму) інший.

Дерев'яна вагонка Київ

Ця особливість забезпечує всьому масиву облицювальних планок жорсткість і простоту конструкції. Саме тому даний будівельний матеріал з великим успіхом застосовується для фасадної і внутрішньої обробки житлових і нежитлових приміщень.

На сьогоднішній день практично в кожному дерев’яному заміському котеджі, як втім і в котеджах з інших будівельних матеріалів, можна зустріти вагонку.

І вже тим більше немає жодної лазні або сауни, обробка яких не була б виконана саме за допомогою вагонки.

Нерідко сучасні дизайнери застосовують її і при оформленні квартир, офісів та інших приміщень. Ідеально рівна поверхня вагонки здатна найкращим чином приховати дефекти стіни.

Компанія “Еко Форест” (Київ) продає вагонку тільки найкращої якості виготовленого на сучасному обладнанні світових виробників.

Вибір матеріалу вагонки

Основним моментом при виборі вагонки є місце де вона буде використовуватися. Якщо це житлове приміщення без істотних перепадів температури, то Вам підійде дерев’яна вагонка з сосни (Київ) , Ялини або модрини, вона до речі є найдешевшим варіантом.

Якщо ж ви збираєтеся використовувати вагонку як оздоблювальний матеріал поза приміщенням (вулиця), то правильним буде зробити вибір на користь модрини.

Дерев’яна вагонка в Києві з модрини

Вагонка Київ ціна

Хоча вартість вагонки з модрини в два рази дорожче вагонки з сосни, така вагонка прослужить на вулиці в рази довше і Ви не пошкодуєте що зупинилися на цьому матеріалі!

Вся вагонка з модрини відрізняється тривалим терміном експлуатації і хорошою ціною.

Модрина є одним з найбільш «традиційних» оздоблювальних матеріалів на пострадянському просторі.

Дерев’яна вагонка в Києві з модрини буде себе добре вести і всередині приміщення насичуючи Ваш будинок корисним (витяжки з хвої

сибірської модрини активно використовуються в медицині для лікування широкого спектру захворювань) і приємним запахом дерева.

Відмінні експлуатаційні якості, екологічність і унікальний зовнішній вигляд привели до того, що модрина стала одним з найбільш затребуваних матеріалів для обробки екстер’єру та інтер’єру багатьох будинків.

Купити вагонку в Києві в компанії ЕкоФорест

У нас ви може купити вагонку в Києві для будь-яких оздоблювальних робіт, починаючи від декоративного оздоблення вашого заміського будинку і обшивки лоджій, і закінчуючи облаштуванням сауни або лазні.

Купуючи вагонку у нас ви можете не сумніватися в дотриманні всіх ГОСТів і норм!

монтаж вагонки

Монтаж вагонки в Києві з кожним роком стає все простіше і простіше.

Раніше її кріпили за допомогою цвяхів і саморізів зверху, що псувало зовнішній вигляд. Трохи пізніше був винайдений спеціальне кріплення – кляймер.

Кляймер переховувався під шип-пазом вагонки що дозволяло отримати “чисту” поверхню вагонки без всяких металевих елементів.

Однак його мінусом був відносно важкий монтаж вагонки.

Останнім же часом все частіше досвідчені майстри для кріплення вагонки використовують пневмопистолет і цвяхи.

Що дозволяє дуже швидко кріпити вагонку при цьому не псуючи вид поверхні металевим кріпленням.

Заказать
Вагонка
Продукт: Вагонка

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.