Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Терасна дошка з Сосни Даний вид деревини є самим доступним варіантом для облаштування тераси. Однак властивість цієї породи дерева не можуть забезпечити тривалий термін експлуатації на вулиці. Терасна дошка з Сосни звичайної, характеризується значною сучкуватістю і щільністю в районі 500 кг / м3. Ці характеристики говорять про те що даний матеріал можна розглядати тільки як тимчасовий, яка відслужила вже 3 5 років (в залежності від умов експлуатації та ступеня обробки дошки.

Сосна

БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТСхожі товари

Бангкірай

Бангкірай

Porch

Porch

Меранті (Букіт)

Меранті (Букіт)


Сосна — ціни

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦЕНА (грн.)

351404000AB420

Терасна дошка сосна

До цього часу замість терасної дошки активно використовувалися інші матеріали такі як плитка або звичайна дошка з сосни. Однак останніми роками терасна дошка з модрини та інших матеріалів активно витісняє звичні нам матеріали які раніше використовувалися поза приміщенням. Багато наших клієнтів підтверджують факт заміни тієї ж плитки або бруківки саме терасної дошкою.

Отже, терасна дошка з сосни або як ще її називають декінг (з англ. дерев’яне палубне покриття або дерев’яна тераса) – основним її застосуванням є створення і благоустрій малих архітектурних форм, облаштування ландшафту прилеглих територій.

Конкретними місцями застосування терасної дошки є підлогові покриття в альтанках, лазнях, відкритих верандах і терасах, вельми часто її використовують для обробки території навколо басейну. Використання в цих місцях вироби з дерева надає Вашому об’єкту теплоту, багатство і не варто звичайно забувати про натуральність і екологічності терасної дошки з дерева !!!

Всі наші продукти мають сертифікати підтверджують легальність вирубки деревини, натуральність і безпеку матеріалу. Ви і Ваша сім’я можете спокійно ходити босими ногами, сидіти, лежати не турбуючись за це за негативні наслідки.

Соснова терасна дошка може похвалитися найбільшими обсягами продажів на території України. І це не даремно, так як терасна дошка з сосни є оптимальним співвідношенням ціни і якості.

У разі виникнення питань, наші менеджери з радістю дадуть відповідь на них!

Заказать
Сосна
Продукт: Сосна

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.