Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Терасна дошка з Сосни Даний вид деревини є самим доступним варіантом для облаштування тераси. Однак властивість цієї породи дерева не можуть забезпечити тривалий термін експлуатації на вулиці. Терасна дошка з Сосни звичайної, характеризується значною сучкуватістю і щільністю в районі 500 кг / м3. Ці характеристики говорять про те що даний матеріал можна розглядати тільки як тимчасовий, яка відслужила вже 3 5 років (в залежності від умов експлуатації та ступеня обробки дошки.

Сосна

БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ
Ціна: 420 грн/м2Схожі товари

Porch

Porch

Porch Solid Cream

Porch Solid Cream

Porch Real Antrazit

Porch Real Antrazit


Сосна — характеристики

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦЕНА (грн.)

35 140 4000 AB 420

Терасна дошка сосна

До цього часу замість терасної дошки активно використовувалися інші матеріали такі як плитка або звичайна дошка з сосни. Однак останніми роками терасна дошка з модрини та інших матеріалів активно витісняє звичні нам матеріали які раніше використовувалися поза приміщенням. Багато наших клієнтів підтверджують факт заміни тієї ж плитки або бруківки саме терасної дошкою.

Отже, терасна дошка з сосни або як ще її називають декінг (з англ. дерев’яне палубне покриття або дерев’яна тераса) – основним її застосуванням є створення і благоустрій малих архітектурних форм, облаштування ландшафту прилеглих територій.

Конкретними місцями застосування терасної дошки є підлогові покриття в альтанках, лазнях, відкритих верандах і терасах, вельми часто її використовують для обробки території навколо басейну. Використання в цих місцях вироби з дерева надає Вашому об’єкту теплоту, багатство і не варто звичайно забувати про натуральність і екологічності терасної дошки з дерева !!!

Всі наші продукти мають сертифікати підтверджують легальність вирубки деревини, натуральність і безпеку матеріалу. Ви і Ваша сім’я можете спокійно ходити босими ногами, сидіти, лежати не турбуючись за це за негативні наслідки.

Соснова терасна дошка може похвалитися найбільшими обсягами продажів на території України. І це не даремно, так як терасна дошка з сосни є оптимальним співвідношенням ціни і якості.

У разі виникнення питань, наші менеджери з радістю дадуть відповідь на них!

Заказать
Сосна
Продукт: Сосна

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.
    Прямий зв'язок з менеджером

    Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.