Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Палубна дошка з Сибірської Модрини Оптимальне співвідношення ціни і якості! Деревина Сибірської Модрини характеризується високою міцністю і зносостійкістю. Завдяки цьому терасну дошку з Сибірської Модрини можна використовувати на вулиці без додаткової обробки. Компанія Еко Форест є прямим постачальником і найбільшим імпортером виробів з Сибірської Модрини з цього може запропонувати терасну дошку необхідного вам якості за прийнятною ціною!

Палубна дошка

ПРОСТОТА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ДОГЛЯДІ!

Ширина: 90, 120, 142 мм

Довжина: 2000, 3000, 4000, 6000 мм

Ціна: від 450 грн/м2Схожі товари

Нет похожих товаров


Палубна дошка — характеристики

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн / м2)

27 120 /140 1500-6000 Elite 1990
27 120 /140 1500-6000 A 1790
27 120 /140 1500-6000 AB 1490
27 120 /140 1500-6000 BC 990
20 120 /140 1500-6000 BC 790

Палубна дошка Київ, палубна дошка модрина

палубна дошка київИздревне все підлогові покриття на судах виготовлялися з деревини яка була здатна протистояти безжалісного впливу солоної води і сонячних лучей.Обично ці дошки мали гладку форму, щоб спростити експлуатацію даного ізделія.Наіболее популярними матеріалами були Бірманський тик і Сибірська модрина.

У наш час палубна дошка, фото якої є на нашому сайті, знайшла широке застосування не тільки в кораблебудуванні а й в обробці інтер’єрів та екстер’єрів будинків, квартир та інших архітектурних споруд. Дуже часто палубну дошку використовують для облаштування басейнів, веранд, садові доріжки виготовлені з палубної дошки буде виглядати дуже оригінально і практично.

Палубна дошка модрина часто використовується в оздобленні зборів і різних огорож. Особливо принципової різниці між террасной і палубної дошкою немає! Вся справа в вигляді лицьовій поверхні на терасної дошці вона рифлена (вельвет) а на палубної – гладка. Вибір залишається за вами, вся справа смаку!

 • сорт “С” – Допускаються наявність невеликих випадних сучків і тріщин (не впливає на експлуатаційні характеристики або довговічність).
 • сорт “АВ” – Найпопулярніший сорт дошки, допускається необмежена кількість сучків однак без явних дефектів.
 • сорт “Екстра” – Допускається один сучок на один погонний метр не більше 20 мм
  або взагалі без сучка.

палубна дошкаПалубна дошка Київ – підлогове покриття, зроблене з природного, екологічно чистого дерева. Вона довговічніша і надійна, ніж її «побратими» – дошка паркетна або ламінований паркет. Серед дерев’яних підлогових покриттів їй, безперечно, слід віддати перше місце. Від штучного паркету вона відрізняється великими розмірами, а, відповідно, буде особливо хороша в просторих приміщеннях, роблячи візуально простір ще більшим, ніж воно є. А фаска, що розташовується по краю довгої частини дощок, надає увазі статі особливу елегантність.

Породи дерева, що використовуються у створенні масивної дошки

Широкий асортимент видів масивної дошки, представлений в магазинах, обумовлений великим списком порід дерева, з якого ця дошка виготовляється. Так само, як відрізняються види дерева, відмінні між собою і підлоги з них. Маючи в планах придбати масивну дошку, слід знати, які властивості характерні для певних дерев. Дерево, що містить природні масла, будуть більш стійкі до підвищеної вологості і змінах температурного режиму.

Серед них – модрина, а також – більш екзотичні тик, кумару, Папача, кемпас.

Таким чином, цей вид статевого покриття має ряд значних переваг:

 • В першу чергу – то, що зроблено воно виключно з натурального, живого дерева, а не синтетичних матеріалів. Відповідно, підлога з нього екологічно чистий і безпечний, має природну структуру і неповторний малюнок, а також – запах;
 • Нормалізація мікроклімату в будинку, позитивний вплив на самопочуття проживають в ньому;
 • Прекрасна теплоізоляція, внаслідок чого навіть взимку ходити босоніж по такій підлозі не холодно;
 • Природна краса і естетичність, а також – унікальність візерунка. Адже штучні покриття стоять тим дорожче, чим більше вони нагадують натуральні.
 • Палубна дошка з модрини в цьому плані найбільш вигідна по співвідношенню ціни і якостей;
 • Різноманітність через велику кількість існуючих порід дерева (близько 2,5 тисячі);
 • Різноманітність розмірів, і як наслідок, безліч варіантів укладання;

Довговічність, стійкість до стирання і несильним пошкоджень, можливість здійснювати до семи шліфованих робіт протягом терміну служби покриття. І це тільки мала частина унікальних якостей дошки (масивної) для підлоги. Це покриття – одне з небагатьох, встановивши яке ні разу не доведеться пошкодувати про прийняте рішення.

Палубна дошка модрина відгуки – найдавніше натуральне покриття для підлоги з деревини, яке зберегло свою затребуваність досі. Чи не складне в укладанні і догляді, воно має стійкість, естетичністю і стійкістю до деформацій. Володіє низькою тепловіддачею.

Для дощок чорнової підлоги вологість повинна становить не більше п’ятнадцяти відсотків. Дозволяється відхилення по товщині не більше ніж на два міліметри, по крайках на метр довжини – не більше ніж на три міліметри. Не допускається наявність цвілі, гнили, перекошених по площині дощок. Для фінішного покриття допускається вологість до десяти відсотків, відхилення по товщині не більше одного міліметра, по крайках на метр довжини – до двох міліметрів.

Розділяють два способи укладання – настилання на лаги і настилання на поверхню з фіксацією саморізами і клеєм.

палубна дошка купитиТехнологія укладання за допомогою клею така ж, як і за допомогою саморізів. Відмінність лише в додатковій фіксації дощок саморізами. Такий спосіб хороший для невисоких приміщень з рівною поверхнею підлоги, для нього використовується ідеально рівна дошка.

Після робіт з вирівнювання підстави, яким може служити фанера, дерев’яна підлога, бетон або бруси лагів, укладається гідроізоляційний матеріал – грунтова мастика, поліетиленова плівка або водостійка фанера.

Для адаптації до приміщення на об’єкт статеву дошку і лаги привозять заздалегідь – за тиждень до початку робіт. Термін скорочується, якщо умови зберігання складського приміщення та приміщення для укладання схожі.

Відповідними умовами вважаються вологість повітря шістдесяти п’яти відсотків і температура не нижче сімнадцяти градусів.

При необхідності проводиться гідроізоляція при використанні руберойду з подальшим перекриттям на стіни. Перетин бруса використовується від сімдесяти на сто міліметрів, при кріпленні лаг до основи – від п’ятдесяти на сімдесят міліметрів.

Розмір проміжків між лагами визначається товщиною дошки і породою дерева. Лаги повинні оброблятися антисептиками.

Заказать
Палубна дошка
Продукт: Палубна дошка

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.
  Прямий зв'язок з менеджером

  Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.