Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Терасна дошка з Мербау – Це по істині легендарна дошка, добре відома на українському ринку. Є однією з найбільш твердих видів терасної дошки і підійде для найвимогливіших клієнтів! Крім твердості даний продукт є дуже стабільним матеріалом і характеризується багатою червоно-коричневої гамою кольорів. Компанія Еко Форест здійснює прямі поставки даної продукції з Південно-Східної Азії і може запропонувати вам вигідні ціни та висока якість продукції.

Мербау

Неперевершена якість.

Ширина: 90, 140, 145 мм

Длина: 2150 – 4900 мм

Ціна: 3720 грн/м2Схожі товари

Porch Solid Cream

Porch Solid Cream

Porch Intense Italian Wood

Porch Intense Italian Wood

Porch Real Teak

Porch Real Teak


Мербау — характеристики

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦЕНА (грн.)

25 145 2140 – 4600 Elite 3780
22 140 2140 – 3070 Elite 3610
21 145 2140 – 4600 Elite 2920
19 90 2140 – 4600 Elite 2660

Терасна дошка Мербау

щільність дерева: 850 – 1100 кг / m3

палубна дошка мербауСтворюючи елегантні і красиві інтер’єри неможливо обійтися без якісної терасної дошки мербау. Терасна дошка Мербау з екзотичної деревини має характерну особливість наповнювати будь-яке приміщення відчуттям дивовижною аури затишку, тепла і комфорту.

Ядро дерева володіє різними відтінками сіро-коричневого і червоно-коричневого кольорів. Зберігається природний перехід кольору між різними елементами в структурі дерева.

Незважаючи на можливість присутності волокон заболоні, ядро дерева зберігає стійкість матеріалу проти цвілі і паразитів.

Адже цей неперевершений натуральний матеріал ретельно опрацьований самою природою, яка його поверхню прикрасила дивовижними і оригінальними малюнками, самобутніми і неповторними, що володіють характером і настроєм.

мербау вельми популярна і затребувана серед підлогових покриттів, виготовлених з червоного дерева.

Терасна дошка Мербау вважається надзвичайно красивим, довговічним і міцним деревом, здатним протистояти тривалої інтенсивної навантаженні, а також вмісту в повітрі підвищеної вологи. Завдяки саме цим якостям дошка мербау ціна виступає в якості ідеального варіанту для облицювання підлоги, які були укладені в холах і вітальнях.

Таке покриття має твердість алмазу і ніжністю лотоса.

Терасна дошка купити відноситься до I-II категорії зносостійкості, якщо вона буде розміщено під дахом, з наявністю достатньої вентиляції, то прослужить необмежено довго.

Мербау відрізняється стійкістю до процесів гниття, їй не страшні процеси гниття, вплив грибків і деревних термітів, ступінь її оброблюваності фахівці відносять до найвищої категорії.

мербау не боїться згубного впливу світла, вологи, і високої температури. У цій екзотичній деревині містяться особливі маслянисті речовини, що перешкоджають висиханню натурального матеріалу.

терасна дошка мербау

Малюнок річних кілець слабо виражений. У сухому вигляді дерево не має запаху. Великий вміст природної смоли в дереві Мербау проявляється золотисто-жовтими прожилками в структурі деревини.

Мербау в Києві є дуже твердою і володіє тривалим терміном експлуатації, завдяки високій щільності і змістом масел, такими ж властивостями володіє і терасна дошка з неї.

Виділення масла в перші місяці споруди можуть посилити певні погодні умови, наприклад дощ.

У зв’язку з цим, при покритті терасної дошкою терас або балконів, необхідно передбачити водостік або дерев’яні жолоби.

Приблизно через два місяці після установки терасного покриття, бажано покрити дошки захисним маслом, так як вміст природного маслянистої речовини за цей час знизиться.

При будівництві тераси необхідно дотримуватися основних правил укладання дерев’яної терасної дошки.

Палубна дошка Мербау

Деревина завжди виглядає вигідно, а екзотичні сорти дерева мають дивовижними даними і надзвичайною довговічністю. Пишність паліссандра, що привертає увагу своєю красою, може зрівнятися тільки з деревом мербау.

Його декоративний малюнок і червоно-коричневий відтінок у поєднанні з технічними даними робить деревину однієї з найцінніших і довговічних порід.

мербау Київ може змагатися за твердістю з дубом, а по міцності з тиком. Імунітет до підвищеної вологості і стійкість до впливу комах піднімає дерево на найвищі позиції.

Терасна дошка Мербау Київ

палубна дошка мербауСьогодні з дерева мербау в Києві виготовляють терасну дошку, палубну дошку, художні вироби, меблі, двері, поручні, сходи, музичні інструменти і багато іншого.

Стійкість дерева мербау до гниття, розмноження грибів і паразитів, робить попит на паркет дуже високим.

Приміщення з високою вологістю і громадські приміщення, оброблені таким паркетом, не зажадають ремонту ніколи. Особлива міцність дерева робить терасну дошку мербау нестираним і практичним, а в купе з зовнішніми даними – безцінним за якістю.

Навіть потемніла від часу терасна дошка мербау Київ надає приміщенню вишуканість. Тому характеристика терасної дошки мербау уміщається в декількох словах:

  • висока ціна;
  • краса;
  • якість;
  • довговічність
Заказать
Мербау
Продукт: Мербау

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.
    Прямий зв'язок з менеджером

    Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.