Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Імітація бруса

Фальш-брус (імітація бруса) – КЛАСИКА!
Ціна: от 390 грн/м2Схожі товари

Нет похожих товаров


Імітація бруса — характеристики

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦЕНА (грн.)

20 146 3000, 4000 Elite  
20 146 3000, 4000 AB  
20 146 3000, 4000 BC  

Імітація бруса в Києві з модрини

Багато хто називає імітацію бруса вагонкою, хоча це не правильно. На відміну від вагонки, імітація бруса має більшу товщину (18-22 мм) і ширину (130-150мм). Таку назву, імітація бруса ціна отримала через те, що це стінна панель максимально схожа на клеєний брус з якого збираються дерев’яні будинки.

Фальш-брус (імітація бруса) – це новий матеріал, дуже високої якості, який з’явився в ході пошуку нових методик деревообробки. Імітація бруса Київ створює враження, що будинок, який ви бачите перед собою, повністю побудований з дерева. Але насправді, в основі цього будинку може бути абсолютно будь-який будівельний матеріал.

Плюси використання імітації бруса Київ:

  • Можливість монтажу в будь-який час року.
  • Простота обробки.
  • Зносостійкість на тривалому проміжку часу.

Найбільш часто імітація під брус використовується при будівництві каркасних будинків. В результаті, виходить дуже привабливий будинок за низькою вартістю, що володіє відмінними експлуатаційними характеристиками.

Після повної обробки будь-якого приміщення цієї стіновий панеллю тільки фахівець зможе відрізнити що це не дерев’яний будинок, а імітація бруса.

Як було сказано раніше ця обробна панель добре поводитиметься як на вулиці так і всередині приміщення. Завдяки відносно великій товщині вона набагато довше “простоїть” на вулиці в порівнянні з тією ж вагонкою .

Хоча як і в ситуації з іншими дерев’яними виробами для зовнішнього застосування все таки ми б рекомендували використовувати імітацію бруса з сибірської модрини.

На вулиці правильним способом укладання буде горизонтальне положення і розміщення шипа вироби, вгору. Всередині приміщення імітацію бруса можна укладати як Вам завгодно все залежить від Вашого смаку.

На нашому складі завжди присутній імітація бруса з оцилиндрованного колоди, якщо регіон походження Архангельська область, а так само імітація бруса купити , Якщо регіон походження Іркутська область.

Так само цей матеріал має малу вагу, якщо його порівнювати з блок-хаусом, завдяки цьому, навантаження на перекриття стає мінімальною. Так само цей матеріал відмінно підійде для обробки стін і міжкімнатних огорож.

При використанні імітації бруса в Києві з модрини всередині приміщення, проблема установки розеток і вимикачів сильно полегшується, внутрішній інтер’єр буде завжди виглядати естетично і гармонійно.

Монтаж імітації бруса відбувається аналогічно установці стандартної вагонки.

Заказать
Імітація бруса
Продукт: Імітація бруса

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.
    Прямий зв'язок з менеджером

    Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.