Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
23. 08. 2023   ·   Комментарии: 0   ·

Вагонка в Одесі

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Сучасна дерев’яна вагонка – складний та екологічно чистий будівельний матеріал, який використовується для оздоблення та декоративного покриття внутрішніх поверхонь приміщень.

Але походження цього унікального формованого виробу було зовсім іншим – спочатку на залізничному транспорті використовувалась дерев’яна вагонка для герметизації великих площ вагонів та огородження стін.

Це рішення було і практичним, і дешевим, оскільки в той час метал і синтетичні матеріали були дуже дорогими. Пізніше для цих цілей стали використовувати звичайні листи, а натуральне дерево стало елітним оббивним матеріалом – вагонкою і паркетом.

Сьогодні, завдяки сучасним методам обробки дерева, вагонку застосовують і для облицювання зовнішніх стін.</p

Їх можна укладати як горизонтально, так і вертикально. Дерев’яна вагонка являє собою сплановану плиту з масивної деревини з можливістю з’єднання паз-паз.

Євровагонка у більшості випадків виготовляється із сосни, хоча можливе виготовлення її з вільхи, липи, осики, дуба та навіть екзотичних зарубіжних порід деревини.

Дерев’яну вагонку, яку ми продаємо в Одесі, прийнято ділити на сорти – перший і другий. Ціна євровагонки зазвичай вказана за квадратний метр (1 м2).

Підолаштовуючи довгий шлях від залізничних вагонів до останніх винаходів у галузі дизайну інтер’єру, дерев’яна дошка (Одеса) перетворилася з товстої брудної дошки з прорізом на тонкий шар натурального дерева, що просто та швидко з’єднується і залишає невеликий зазор – євровагонку.

Вартість монтажу вагонки в Одесі теж не велика, оскільки це не складає труднощів. Часто наші клієнти з метою економії роблять це самі. А це означає, що на сьогоднішній день вагонка з дерева – найдешевший і екологічно чистий матеріал для облицювання.

Безсумнівна перевага вагонки – довговічність – немає обмежень за часом. Навіть після повного ремонту досить відшліфувати, щоб знову побачити її бездоганну красу. Правильна обробка (масло або лак) робить дерев’яну вагонку стійкою до різного роду забруднень і легко чиститься.

З далеких часів, описаних вище, дерев’яна вагонка (євровагонка) значно розвивалася – з’явилася можливість стикувати її без світла (завдяки абсолютно новій конструкції стовпа і паза). Завдяки такому способу з’єднання між швами не буде потрапляти пил і бруд.

Наша вагонка із сосни світло-жовтого кольору і майже не має сучків. Структура деревини створює стриманий геометричний візерунок. За бажанням замовника дерев’яну вагонку в Польщі можна пофарбувати спеціальними просоченнями або маслами.

Облицювання деревом – це не тільки екологічність, а й особливий внутрішній затишок і тепло всередині будівель. Наявність всередині натурального дерева створює унікальну біоенергетику.