Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Вагонка у сучасній інтерпретації

Время на прочтение: 3 минут(ы)

Облицювання стін деревом – відмінна ідея для цікавого дизайну інтер’єру. Використання дерева як оздоблення робить кімнату затишнішою і теплішою. Обшивка вагонкою має і практичні аспекти – це додаткова теплоізоляція стін та звукоізоляція приміщення.

Вагонка у скандинавському стилі

Залежно від обраної породи дерева та способу її укладання ми можемо підібрати вагонку до будь-якого стилю інтер’єру. Якщо ми хочемо ніжного ефекту та легкості скандинавського стилю, слід вибирати не дуже широкі дошки світлого, природного кольору.

Також їх можна трохи відбілити або пофарбувати в світло-сірий колір. Для такої композиції підійдуть натуральні дерев’яні дошки з ніжною текстурою або панелі, що шпонує. Дошки можна укладати як вертикально, так і горизонтально, покриваючи ними всю поверхню стінок і навіть стелю.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Дерево також є цікавим матеріалом для приміщень з підвищеною вологістю, тобто для ванних кімнат або кухонь. Однак тут слід приділити особливу увагу вибору деревини з високою стійкістю до вологи, тобто в основному екзотичним породам, незалежно від того, в якому стилі має бути оформлене аранжування.

Вагонка у рустикальному стилі

Дерево на стінах також чудово підійде для інтер’єрів у сільському стилі. Тут чудово виглядатимуть широкі, бажано нерівномірно оброблені дошки кольору натурального дерева. Для завершення такого аранжування добре використовувати в кімнаті інші дерев’яні елементи, наприклад стельові балки, стовпи або важкі сходи. Завдяки цьому все виглядатиме послідовним.

Перероблювані матеріали, такі як стара вагонка після демонтажу зі слідами цвяхів або пошкодження короїдами, також ідеально підходять для цього типу облицювання, проте перед монтажем на новому місці такого матеріалу потрібно додатково обробити.

Вагонка у класичному інтер’єрі

Коли вагонка доповнює класичний інтер’єр із стильними меблями, варто вибрати встановлення дерев’яних ящиків або вертикальної невеликої опалубки, увінчаної декоративною планкою. Щоб все аранжування виглядало справді добре, потрібно приділити увагу деталям. В цьому випадку зовнішній вигляд панелей, плінтусів, дверних коробок та дверей, а також оздоблення сходів мають бути однаковими. Кольори, що гармонують із класичним інтер’єром, – білий та природні відтінки темно-коричневого. Для цього типу рішення також підійдуть потужні деревні матеріали, фанеровані плити або елементи ЛДСП.

Вагонка у сучасному інтер’єрі

Вагонка – відмінний матеріал для обробки сучасних інтер’єрів. Можливостей використання дерева у таких приміщеннях дуже багато. Ми можемо вибрати установку гладких, структурних, широких та вузьких дощок. Прекрасно виглядають мозаїки з фрагментів, розташованих поперемінно з кільцями по вертикалі і горизонталі, а також різні способи обробки поверхні.

У сучасних інтер’єрах дуже цікаво виглядає деревина із чіткою міцною текстурою, яка характерна для деяких порід екзотичних порід дерева. Цікавою ідеєю може стати просторове розташування шматків дерева, яке створить тривимірний візерунок на стіні.

Колір обшивки в сучасних інтер’єрах також нічим не обмежений, ми можемо дотримуватися природних кольорів або забарвити будь-який колір, який надасть інтер’єру нового характеру.

Як облицювання в сучасних інтер’єрах можна використовувати як масив натурального, так і екзотичного дерева, що є дорогим рішенням. Також варто подумати про вибір вторинної сировини. Тут чудово виглядатимуть як старі дошки, уламки піддонів з промисловим маркуванням та слідами фурнітури. У таких приміщеннях також можна спробувати використовувати як вагонку будь-які дошки, панно та мозаїку, спочатку призначені для підлоги.