Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Дерев’яна чи композитна тераса?

Время на прочтение: 4 минут(ы)

Дерев’яна чи композитна тераса?

Це типова сучасна дилема для всіх, хто хоче трохи розширити простір поруч із будинком та створити приємне місце для відпочинку. Остаточний вибір завжди буде залежати від індивідуальних потреб та переваг, але сьогодні ми намагатимемося наблизити вас до обох матеріалів і, можливо, полегшити ваш вибір.

Звичайно, ми рекомендуємо вам зв’язатися з нашими співробітниками. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вибрати найкраще з можливих рішень.

Найрозумнішим є виготовлення тераси із справжнього дерева. Адже колір і текстура деревини – це щось унікальне, що надає кожній конструкції неповторного шарму і робить візуально тепліше всю терасу. Отже, давайте познайомимося з найважливішими перевагами цього матеріалу:

Красива, проста в обробці і часто дешева деревина для тераси не позбавлена недоліків. Чого очікувати при виборі цього матеріалу?

Колір та текстура

Насамперед, це унікальний колір та фактура, про що ми вже говорили. Це, безперечно, одна з переваг, яка найчастіше говорить на користь вибору дерева.

Декоративні елементи

З деревом легко працювати, тому, коли ви вирішите, щоб мати таку терасу, ми можемо з успіхом виготовити різні елегантні елементи декору.

Комфорт

У певному сенсі сама ціна теж може бути перевагою. Звичайно, багато залежить від вибору породи дерева, але у випадку з найбільш популярними на ринку видами терасних дощок вони будуть дешевшими за композитні.

На жаль, дерево потребує багато роботи. Структура дерева досить сприйнятлива до вологи, морозів, великих перепадів температур та сильного сонячного світла. В результаті, дерев’яний підлога, на жаль, доведеться час від часу обслуговувати, що може бути не дуже дорого, але вимагає часу.

Деформація

Деревина має тенденцію до деформації, особливо коли ми не дбаємо про її звільнення. Монтаж самої тераси може бути проблематичним, для чого нам знадобиться набір кращих інструментів, деякі технічні навички та багато якісних шурупів.

Тут дуже важлива якість шурупів. Погані шурупи пошкодять дошки при їх вкручуванні і можуть викликати тріщини в конструкції в майбутньому.

Композитна тераса переваги

І ось ми підійшли до теми композитних плит, які останнім часом стали справжнім хітом на ринку. Зазвичай це суміш деревного борошна та матеріалів з полімерною структурою.

Таке рішення робить дошку надзвичайно міцною, а відповідне оздоблення дозволяє досить точно імітувати колір та структуру деревини. Але давайте познайомимося з усіма перевагами таких дощок.

Довговічність – безумовно, найголовніша перевага композитної тераси. Незважаючи на більш високу ціну, ніж у дерева, одного разу зведена тераса служитиме нам довгі роки, і нам не потрібно згадувати будь-які ремонтні роботи. Терасу навіть не потрібно мити, якщо хтось цього не хоче, хоч, звичайно, згодом на дошках може утворитися мох.

Легко зібрати

Монтаж композитної дошки зазвичай надзвичайно простий. Багато виробників використовують спеціальні системи, що полегшують укладання дощок, а ще при покупці ви отримуєте цілі набори затискачів. Нам не знадобиться викрутка, щоб зробити терасу з композитного матеріалу.

Опір композиту

Повна стійкість до вологи робить композит ідеальним для використання як тераса біля ставка або розміщення на вологій місцевості.

Композитні тераси недоліки

Як то кажуть, «немає троянди без шипів». Хоча композит довговічний, він має недоліки, які можуть відлякати багатьох людей від використання цього матеріалу.

Нагрів композитного матеріалу

Серед найчастіших негативних відгуків проблема із нагріванням матеріалу. Спекотного літа, коли тераса на сонці, дошки настільки нагріваються, що по них неможливо ходити босоніж.

Тому найкраще тераси з композитних матеріалів робити критими або розташовувати їх у затінених місцях.

Колір

Іноді, особливо при виборі дощок найгіршої якості, колір може з часом тьмяніти, змінюючи відтінок менш радісним.

Погана якість складання може створити ще більшу проблему. Якщо в плиті недостатньо полімерного матеріалу, на жаль, швидко з’ясується, що композит не такий стійкий до погодних умов, як нам гарантували.

Також перевірте: композитна плита – міцний матеріал для тераси.

Дерев’яна чи композитна тераса порівняння

У разі композитних та дерев’яних терас переваги та недоліки обох цих рішень пов’язані з тим, що багато залежить від вибору конкретного матеріалу та від того, чи заощадимо ми на терасі чи вирішимо інвестувати один раз, але пристойно.

Це одна з причин, чому варто користуватися нашою допомогою. Незалежно від того, яке рішення буде прийнято остаточно, ми допоможемо вам здійснити покупку, яка вам дійсно сподобається і служитиме довгі роки.

Дерев’яна тераса

Однак варто відразу познайомитися з декількома основними елементами та почати з самої деревини. Проблема регулярного догляду в основному стосується місцевих порід деревини, таких як дуб, сосна та модрина.

Терасна дошка повинна бути просочена заводом-виробником, але, на жаль, таке просочення може досить швидко втратити свої властивості. Проте, якщо ми виберемо екзотичні породи дерева, ситуація кардинально зміниться.

Хоча такі терасні дошки дорожчі, здебільшого вони будуть стійкі до погодних умов навіть протягом кількох років недбалого догляду за ними.

Хорошим прикладом є деревина тику, кумару або татаджубу. Купівля такої деревини значно збільшить вартість інвестицій, але дасть нам більше спокою у майбутньому.

Тераса з композиту

Дуже схожа проблема стосується самого композиту. Ми вже згадували, що більш дешеві дошки можуть містити більше борошна, ніж полімер. В результаті дошка легко вбирає вологу і швидко набуває вигляду натуральної дошки без догляду.

Рецепт тут один, вибирайте дорожчі композитні дошки відомих виробників.

Ваш комментарий