Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Як доглядати композитну терасу – догляд за композитною дошкою

Время на прочтение: 3 минут(ы)

Як доглядати композитну терасу Сьогодні ми представимо 4 найпопулярніші методи догляду за терасою з композитних дощок, завдяки яким ви зможете без особливих зусиль зберегти гарну композитну терасу довгі роки. популярний в основному через свою чудову міцність у поєднанні з досить природним зовнішнім виглядом дерева.

Композитні дошки виготовляються з дерев’яного борошна, змішаного з композитами. Завдяки наявності пластику дошка виглядає дерев’яною, але вона дуже стійка до вологи, висихання, вигину та розтріскування. Будівництво тераси з такої дошки, безперечно, гарантує комфорт.

Натуральне дерево часто потрібно законсервувати і фарбувати навіть двічі на рік, тоді як у випадку композитних плит ми можемо забути про це на довгі роки.

Однак це не означає, що композитна тераса не повинна подбати про. Щоб тераса радувала око своїм гарним виглядом якомога довше, варто час від часу доглядати її.

Почнемо з того, що терасу із композитних дощок іноді потрібно трохи чистити. Бруд любить накопичуватися в основному в борозенках, і якщо він там довгий час, то одного разу на терасі може з’явитися мох або навіть невеликі бур’яни. На щастя, композитну терасу можна мити просто водою з милом. Не варто особливо турбуватися про те, чи тепло і сонячно на вулиці. Навіть якщо тераса після миття ще трохи просохне, нічого страшного з нею не станеться.

У разі більш серйозних забруднень для миття можна використовувати навіть найпростіші миття високого тиску, якими багато людей миють свої автомобілі. Однак будьте обережні при покупці спеціалізованих чистячих пін. Необхідно прочитати інформацію, вказану виробником на етикетці. Деякі піни можуть містити інгредієнти, які руйнують структуру композитних плит і тим самим сприяють погіршенню їхньої природної стійкості до псування.

Догляд за композитним настилом

Кожен може зіткнутися з неприємною ситуацією, коли на композитну терасу проливається щось жирне та з’являється неприємна пляма. Якщо звичайне миття тераси, про яке ми писали раніше, не дає задовільного результату, тобто ще один метод позбавлення такої проблеми. Вам знадобиться наждачний папір середньої зернистості, тонка дротяна щітка або сталева вата.

Просто акуратно відшліфуйте пофарбовану ділянку, доки вона не прорветься до «чистого» шару матеріалу. Завжди шліфуйте пази на дошках. Якщо відшліфована пляма має трохи інший відтінок, ніж інші дошки, ви можете зробити плавний перехід, відшліфуючи деякий час поверхні, що прилягають до фрагмента, на якому раніше була пляма. Найчастіше колір відшліфованої області адаптується до кольору інших плит максимум за кілька тижнів.

Однак тут слід пам’ятати про дуже важливий момент. Очевидно, що якщо на терасі з’явилася жирна пляма, ми не відразу її видалятимемо. Однак завжди необхідно ретельно протирати забруднене місце ганчіркою із чистою водою. Видаливши весь жир, ми не вбиратимемо його в глибші структури дошки.

У разі великих плям їхня глибина може бути настільки вражаючою, що в результаті шліфування вийде неприваблива порожнина.

Звичайно, наші терасові тераси з композитних матеріалів дуже схильні до подряпин. Досить необережно пересунути садовий стілець, зачепити його каблуком за дошки або подряпати поверхню, пересуваючи важкі горщики. На щастя, ми можемо використовувати той самий метод, що й раніше описаних жирних плям, щоб видалити подряпини на терасі. Наждачним папером, сталевою ватою або металевою щіткою у руці та відшліфуйте поверхню до повного видалення подряпини.

Як доглядати за композитною терасною дошкою, щоб зберегти колір

Нарешті, цінна порада для всіх, хто планує побудувати композитну терасу або щойно побудував її. Як ви, напевно, знаєте, композитні дошки у перші кілька тижнів стають трохи сірими, втрачаючи максимум один колірний тон.

Зупинити цей процес буде складно, але ви можете зробити так, щоб зміна кольору тераси була рівномірною.

Для цього протягом перших двох місяців ми регулярно переміщуємо садові меблі, горщики та все, що знаходиться на її поверхні, на нашу терасу. Плити будуть рівномірно піддаватися впливу сонячного світла і, отже, поступово знебарвляться.

Також варто пам’ятати, що за кілька років композитна плита може досить серйозно втратити свій початковий блиск. Проте, і тут є рішення. На ринку доступні спеціальні засоби для відновлення композиту, які не лише витягують із плит їх початковий колір, а й захищають їх на наступні роки.

При необхідності зв’яжіться з нами, наші фахівці намагатимуться підготувати для вас найкращу продукцію.

Ваш комментарий