Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Яку деревину вибрати для дерев’яного паркану?

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Сталевий або алюмінієвий паркан не завжди відповідає стилю нерухомості. Тоді варто подумати про встановлення дерев’яного паркану: він функціонує як популярний металевий паркан, він екологічніший, а якщо його будувати самостійно, він також є предметом гордості. Яку деревину вибрати для дерев’яного паркану? Ми підготували кілька цікавих ідей.

Дерево для огорожі – переваги

Хоча сталеві або алюмінієві паркани набагато популярніші за дерев’яні, обидва типи мають свої переваги і недоліки. Дерев’яні паркани забезпечують конфіденційність користувачів власності, а також захищають ділянку від непроханих гостей та тварин. Використання дерева для огорож у багатьох випадках є найкращим рішенням. Ми підготували список характеристик, які вирізняють прольоти з цього матеріалу.

Екологія – деревина є відновлюваним матеріалом, і її вилучення та подальше розкладання – процеси набагато простіші, ніж видобуток та обробка металу, тому вони не становлять надто великої загрози для навколишнього середовища. Універсальність – дерев’яний паркан чудово поєднується як з традиційними будівлями, що нагадують заміський котедж, так і з сучасними, мінімальними об’єктами, особливо з аксесуарами в еко-стилі.

Благородство матеріалу – дерево – це сировина, що викликає позитивні асоціації, завдяки чому прикрашене ним майно та його користувачі здаються відкритими та доброзичливими.

Мода – повернення до натуральних рішень останнім часом стає все більш популярною тенденцією, тому все частіше використовується міцна деревина для огорож. Простота складання – встановлення прольотів виконується швидко та ефективно. Приваблива ціна – навіть найякісніший матеріал Ecoforest відрізняється доступною ціною, тому в нашому реченні кожен обов’язково знайде собі заняття до душі.

Яку деревину вибрати для дерев’яного паркану?

Вирішивши звести паркан, потрібно поставити собі питання, яку деревину вибрати для дерев’яного паркану. На ринку існує безліч видів цієї сировини, тому варто знати, який із них виявиться гарною інвестицією. Найпопулярніша деревина для парканів у Польщі – сосна, ялиця та ялина. І не дивно – вони досить дешеві та стійкі до злому. Сосна дуже добре вбирає вкраплення, а також дуже легко піддається фарбуванню. Завдяки високій якості сировини Ewood та регулярному догляду ці паркани служать довго.

Також варто відзначити дуб та ясен. Рейки з дуба відрізняються підвищеною міцністю. Також варто звернути увагу на характерний зовнішній вигляд – сучки, помітні на деревині дуба на полірованих огорожах, є цікавою прикрасою огорожі. Ясен – це теж деревина, що має декоративні властивості. Крім того, він стійкий до розтріскування та легко обробляється. Загартована і правильно захищена деревина для будівництва паркану гарантує створення міцного бар’єру.

Догляд за дерев’яним парканом

Варто пам’ятати, що кожна порода деревини вимагає правильного догляду, щоб паркан тривалий час залишався окрасою і радував око землекористувачів. Навіть звичайний матеріал може бути набагато довговічнішим і красивішим за дорогі екзотичні породи, якщо його регулярно доглядати.

Просочення з комплексними заходами захищає деревину для забору від дії стихії, а також від комах, цвілі та грибка. Очищену сировину достатньо покрити емульсією згідно з рекомендаціями виробника.

Додатковою перевагою рішень, доступних на ринку, є зміна кольору дерева на паркан. Препарати підкреслюють природні особливості кілець і надають матеріалу глибокого відтінку. Правильно закріплена масивна деревина для будівництва паркану Ewood залишатиметься гарним кордоном для власності протягом тривалого часу.

Ваш комментарий