Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Дерев’яна підлога на терасі в будинку.

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Багато хто досі мріє про функціональну і красиво оформлену терасу біля будинку або в саду. Її зведення потрібно починати з підлоги.

Однак на початку процесу виникає питання – як інтегрувати дерев’яну підлогу на терасі в оточення?

Перед тим, як збудувати терасу, необхідно визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлена підлога. Протягом багатьох років спостерігаються різні тенденції в облаштуванні терас: дерев’яні дошки, композитні панелі, плитка, бетон, камінь та лінолеум – лише деякі приклади. Дедалі більше домовласників вибирають дерев’яну підлогу.

Для тераси слід вибирати міцний матеріал, стійкий до погодних умов та перебігу часу. Крім того, поверхня повинна бути неслизькою і легко очищається.

Дерев’яна тераса пропонує всі вищезгадані переваги. Композиції з його використанням непідвладні часу та чудово вписуються практично у будь-який стиль саду, домашнього інтер’єру чи зовнішньої архітектури. Однак найбільшою перевагою використання дерева є його стабільність – правильно просочені плити з нашої пропозиції можуть служити та радувати око користувачів довгі роки.

При цьому вони не втрачають свій природний колір і можуть успішно використовуватися як на терасах біля будинків, так і в окремих приміщеннях для відпочинку.

Дерев’яна тераса біля будинку

Найчастіше тераси, що зводяться, розташовуються в безпосередній близькості від житлового будинку. І не дивно – при правильному розташуванні вони є ідеальним переходом між будинком та садом.

Облаштовуючи дерев’яну терасу поряд з будинком, варто перевірити, який вигляд та відтінок деревини буде відповідати антураж.

Дерев’яна підлога на терасі, яка за відтінком нагадує панелі у вітальні, зробить простір гармонійнішим, а вітальню – оптично більшою.

Однак на ринку можна знайти безліч спеціалізованих препаратів для просочення та зміна кольору деревини можливе практично на будь-який відтінок.

Як дерев’яна тераса в сільському або провансальському стилі чудово підійдуть світліші, як теплі, так і холодні тони дерева.

Облаштування подібного роду варто доповнювати плетеними або старовинними меблями. На стіл слід покласти лляну скатертину, а на стільці – подушки приглушених відтінків.

Цікавим доповненням є трави в горщиках – чебрець, базилік, м’ята і, насамперед, лаванда. Теплий літній вітер розноситиме їх аромат, роблячи відпочинок приємним і захищаючи відвідувачів тераси від настирливих комах.

Садові тераси

Хоча будівництво тераси поряд з житловим будинком вважається стандартом, все більшої популярності набувають і окремі садові тераси. В цьому випадку дерев’яна підлога знаходиться далеко від будинку. Великим плюсом таких рішень є те, що люди, що відпочивають на свіжому повітрі, з усіх боків оточені зеленню.

Це чудовий варіант, особливо для власників великих зелених насаджень або багаторічних садів, де рослини вже є. Адаптована доріжка стане додатковою прикрасою і одночасно приведе гостей до місця відпочинку.

Варто випробувати садові меблі у класичному, позачасовому стилі, який урізноманітнить сад. Ще одне рішення – романтичний або вінтажний гарнітур – ковані стільці та стіл із декоративними вигинами особливо добре підійдуть у невеликих затінених садах.

Білий, сірий або пастельно-рожевий колір ефектно оживлять навіть темні кути.

Ваш комментарий