Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
23. 08. 2023   ·   Комментарии: 0   ·

Вагонка Запоріжжя

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Дерев’яна євровагонка в Запоріжжі

Внутрішня дерев’яна вагонка – це вид облицювання стін, який використовується в приміщеннях всередині будівель. Її також використовують на стелях, але набагато рідше.

Завдяки природним особливостям цього матеріалу можна використовувати вагонку практично у всіх домашніх приміщеннях. Як у кімнатах, так і в офісах, на кухнях і у ванних кімнатах. Важливо тільки вибрати породу дерева для умов, в яких буде використовуватися облицювання.

В даний час вагонка виготовляється як з натурального, так і з екзотичного дерева. Найбільшою популярністю користуються хвойні породи – здебільшого вагонка з сосни та ялини, рідше – з ялиці.

Листяні породи також використовуються для виробництва вагонки, в тому числі берези, дуба і вільхи. Венге, іроко і мербау переважають в екзотичній деревині.

Кожен із цих видів вагонки підходить для різних інтер’єрів і має різні характеристики. Тому важливо, щоб ви ознайомилися з характеристиками всіх видів панелей, перш ніж приймати рішення про покупку.

Застосування і види дерев’яної вагонки

Вибір правильного типу вагонки повинен бути вашим головним пріоритетом. Таким чином ви створите на стіні міцний шар дерев’яного облицювання. У разі інтер’єру кухні або ванної зупиніть свій вибір на вагонці з екзотичних порід дерев. Вони містять олії та дубильні речовини, які роблять деревину більш стійкою до перепадів температур і підвищеної вологості повітря.

Правильно підібрана дерев’яна вагонка (Запоріжжя) з екзотичних порід дерева також буде водонепроникною, а отже, її легко мити. Закріпіть її над кухонною стійкою, щоб надати інтер’єру сільського характеру.

Найчастіше в магазинах продається вагонка з ялини або сосни. Обидва ці види добре себе почувають при кімнатній температурі і в приміщеннях із середньою вологістю. Вона також легко доступна, тому, якщо вам потрібно замінити будь-яку з планок євровагонки, ви легко це зробите. Перевага вагонки з популярних хвойних порід – вигідна ціна такої вагонки. Облицювання навіть великої стіни обійдеться не так дорого, як у випадку більш дорогих матеріалів. Пам’ятайте, що більша частина вагонки все таки потребує обслуговування, щоб служити вам максимально довго.

Традиційна дерев’яна вагонка зазвичай являє собою дошки з природним відтінком дерева. У випадку з продуктом із хвойних порід дошки прозорі та являють собою ідеальну основу для створення вашої власної колірної концепції.

Завдяки вибору якісної вагонки, ви можете відтворити інтер’єр гірської хатини з грубуватим, але затишним характером у своєму будинку. Завдяки білосніжним плямам лаку можна легко перефарбувати дошки в колір, відповідний скандинавському або морському інтер’єру. Використання відповідної підготовки фарби додатково підвищить довговічність і стійкість деревини.

Завдячуючи своїм теплоізоляційним властивостям деревина добре працює в якості додаткового ізоляційного шару. Це запобігає витоку тепла та збільшує тепловий комфорт.

Вдало розташована дерев’яна вагонка буде хорошим вибором для великих інтер’єрів з великими вікнами. Зниження тепловтрат дозволить заощадити на рахунках за опалення.

Просто потрібно пам’ятати, що встановлення повинно проводитися відповідно до інструкцій виробника – інакше дерев’яне настінне покриття потребуватиме естетичних коригувань.

Прямий зв'язок з менеджером

Менеджер відповість одразу, оскільки отримає ваше повідомлення на свій телефон в телеграмі.