Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
24. 11. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Композитний настил для фасаду та фасадних робіт

Время на прочтение: 3 минут(ы)

Однією з головних тенденцій у будівництві нині є композитний настил для фасаду будинку. Це приклад звернення до природи і сучасного мінімалізму – як у формі, так і в кольорі. Це позачасове і функціональне рішення подобається архітекторам і будівельникам по всій країні. Композитний настил з ПВХ і натурального дерева, на думку багатьох, є чудовою альтернативою класичному сайдингу.

Як зробити фасад будинку з дерев’яним облицюванням?

Насамперед, необхідно інвестувати в матеріал хорошої якості. Тому дедалі більше дизайнерів і самих інвесторів обирають композит, який є чудовою заміною натуральному дереву (він має схожу структуру, такий самий колір і запах, такий самий теплий і приємний на дотик) і в той самий час набагато стійкіший до мінливих і несприятливих погодних умов, що переважають у нашому кліматі. Крім того, композитний настил не потребує регулярного, трудомісткого і дорогого промаслювання і просочення, як настил із цільного дерева. Такий фасад досить час від часу очищати водою під тиском.

Монтаж фасаду також є надзвичайно важливим питанням, яке вплине на його майбутній зовнішній вигляд. Система фасадних плит вирізняється простим і швидким встановленням, з яким користувач може впоратися самостійно, незалежно від типу ізоляції стін і будинків, на які наноситиметься композитна фасадна плита.

Система фасадних плит відрізняється простим і швидким встановленням.

Відгуки багатьох користувачів підтверджують, що монтаж фасадної плити може бути виконаний без будь-яких проблем – зокрема й на фасаді з полістирольною теплоізоляцією.

Встановлення фасадної плити на полістирольну ізоляцію

Як монтувати композитну дошку на стіну з полістирольною ізоляцією? Перш за все, плита не повинна стикатися з ізоляцією, тому плита не прикручується безпосередньо до стіни, а кріпиться до спеціальної сітки – лаг.

Балки укладаються через кожні 40 см. Важливо забезпечити, щоб два крайні кінці облицювальної плити завжди спиралися на балки – незалежно від розмірів стіни і відстані між балками системи. Місця, де будуть просвердлені монтажні отвори, мають бути відзначені заздалегідь. Вибір дюбелів залежить від типу матеріалу стіни і товщини ізоляції. Дюбелі встановлюються по черзі з обох боків балки – через кожні 50 см, зберігаючи відстань 5 см від краю балки з обох кінців.

Монтаж фасадної дошки здійснюється за допомогою інноваційної та сучасної системи встановлення кліпс. Фасад встановлюється знизу. Перша дошка кріпиться на спеціальні стартові затискачі. Наступні дошки кріпляться на монтажні затискачі в системі “шпунт-паз” – вони використовуються на кожному стику дошки/ніжки. Завершальні елементи фасаду виробник обробляє кутовою фаскою. При кріпленні молдинга залиште по краях компенсаційний шов шириною 5 – 10 мм і захистіть зазори, що утворилися, силіконом.

Композитна фасадна дошка профільована таким чином, що кріпильні елементи (тобто монтажні кліпси і шурупи) можуть бути приховані. Спосіб укладання та монтажу плит також створює герметичний бар’єр для вологи під усією поверхнею фасаду. Повітряний простір між стіною і фасадною плитою забезпечує додатковий шар теплоізоляції будівлі і, перш за все, слугує для вентиляції простору під нею.

Провітряний простір між стіною і фасадною плитою забезпечує додатковий шар теплоізоляції будівлі.

Композитний настил для фасаду – як вибрати віконні та дверні рами і дах?

Тенденції цього року зосереджені на шляхетній простоті та мінімалізмі – як в інтер’єрах, так і в оздобленні фасаду будинку. Колір фасаду, даху, вікон, дверей і водостічних труб повинен гармоніювати один з одним і бути схожих тонів. Занадто велика кількість кольорів призведе до безладу і хаосу. 

Якщо композитна панель укладається на фасад лише частково, наприклад, на передню стіну, то ідеальним тлом, на думку дизайнерів, буде фасад із білої мінеральної штукатурки.

У цьому випадку є більше свободи у виборі кольору покрівлі, віконних і дверних конструкцій. Кольорова гама може бути обрана в тональності, що гармонує з фасадом, або контрастною..

Таким чином, композитний фасад буде ідеально поєднуватися з іншою частиною будівлі.