Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Террасная доска з Термо Ясеня – За останні 5 років вироби з Термо Ясеня придбали величезну попутлярамну попутлю. Фасадна доска з Термо Ясеня володіє привабливим темно-коричневим кольором та фактично поштовим мостом. Завдяки процедурам термінування древесії Ясеня набуває додаткових властивостей нліаобходимесаніліябходимих. Таким чином, ви хочете помітити, що наша компанія є прямими постачальниками цієї продукції та може запропонувати вам достойне якість досків за приймальною ціною!

Термоясень

Сучасні технології

Ширина: 90, 110, 130 мм

Длина: 800 – 3000 мм (палубный набор)

Критерии сортировки Заказать


Похожие товары

Porch (композит)

Porch (композит)

Porch

Porch

Меранті (Букіт)

Меранті (Букіт)


Термоясень — цены

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦІНА (грн. / М2)

2090800 – 3000 палубний набірElite1420
20110800 – 3000 палубний набірElite1490
20130800 – 3000 палубний набірElite1490
2090800 – 1000 палубний набірElite1280
20110800 – 1000 палубний набірElite1340
20130800 – 1000 палубний набірElite1340

Термодерево у Києві купити

Термоясень, щільність дерева: 600 – 670 кг / m3

Регіон походження: Ареал Ясеня простягається через всю Європу, особливо часто він зустрічається у підніжжя Альп, в Польщі і на узбережжі Балтики. Так само Ясень зустрічається в Північній Америці.

Дерево – вдячний матеріал, екологічний і дає користувачам відчуття спілкування з природою. Він благотворно впливає на людину, позитивно впливаючи на наше самопочуття.

Дерев’яна підлога на терасі природним чином з’єднує простір будинку з навколишнім садом. Він ефективний, приємний на дотик і не підвладний часу.

Дерев’яні терасові дошки підходять до будь-якого стилю, як сучасному, так і класичного. Великою популярністю користуються і дерев’яні фасади. Проекологічну тенденції відбиваються і в архітектурному дизайні. Таким чином, все більше фасадів будівель обробляють дерев’яними елементами. Хоча у дерева з’являється все більше прихильників, значна кількість покупців побоюється використовувати цей матеріал при обробці терас, балконів і фасадів будинків.

Якщо ми хочемо бути впевнені, що дерев’яні дошки, розміщені на терасі, балконі або фасаді, будуть стійкі до погодних і біологічних факторів, ми можемо вибрати терасну дошку з термообработанной деревини .

Що таке термодревесина?

Термодеревина – це продукт з дерева, яке пройшло спеціальну обробку. Під впливом високої температури і пара поліпшуються найважливіші властивості матеріалу.

Завдяки обробці деревина стає більш стійкою до перепадів вологості, при цьому знижується її водопоглинання.

Підвищена вологостійкість означає також підвищену (до 50%) стабільність форми і розмірів дерев’яних елементів.

Термічна обробка знижує вміст целюлози, тим самим позбавляючи поживні речовини грибів і бактерій. Таким чином деревина стає більш стійкою до їх шкідливих впливів.

Така модифікація деревини означає, що багато порід, які вважаються дуже стійкими, наприклад деревина сосни, можуть по своїми параметрами відповідати аналогічним продуктам з екзотичних і більш дорогих порід дерева.

З кожним роком терасна дошка з термообробленого дерева завойовує все більшу популярність серед споживачів. Завдяки своїй “понад” стабільності широко використовується як в комерційному будівництві так і приватному. Ще одним величезним плюсом терасної дошки з термоясеня є відсутність сучків на поверхні виробу.

Остання тенденція – залишати дошки на терасах і фасадах для патинування, тобто після монтажу терасна дошка ніяк додатково не обробляється, сірі і сріблясті дошки завойовують серця споживачів по всьому світу.

Натуральні сірі терасові, фасадні дошки ідеально поєднуються як із сучасною, так і з традиційною архітектурою. Процес патинування не впливає на довговічність і стійкість матеріалу.

термодерево добре піддається як ручний, так і механічній обробці, через що придбала досить велику популярність серед меблярів і паркетників.

На території України, терасна дошка з термодерева займає перші місця (нарівні з дубом) по частоті використання в обробки підлог.

Маючи величезні переваги в використання всередині приміщення ще 5 років тому ніхто не міг собі уявити використання Ясеня для обробки відкритих терас і фасадів (тому що термодерево негативно реагує на різкі перепади вологості і температур).

Говорячи про плюси виробів з термоясеня було б неправильно не сказати про його одному але значному мінусі. Через впливу високих температур терасна дошка термодерево стає досить крихкою. Особливо це відноситься до виробництв, на яких використовується старе обладнання, кустарним способом перероблене для термомодіфікаціі деревини.

Саме з цього при виборі виробів з термоясеня ми б Вам рекомендували приділити особливу увагу місцю виробництва. На жаль вітчизняний виробник не може похвалитися гідною якістю продукції з термодревесини беручи лише більш вигідною ціною. Однак як говорить прислів’я «Скупий платить двічі …» з цього вибір за Вами.

В кінці хотілося б додати що ми Вам пропонуємо терасну дошку з термоясеня тільки найвищої якості від провідних Європейських фабрик.

Світ сучасних будівельних матеріалів постійно вдосконалюється і пропонує споживачеві постійно оновлювані види будівельних матеріалів. Одним з таких нових матеріалів є термодерево, що представляє собою гидротермическая перероблену деревину.

Європа зуміла гідно оцінити всі переваги даного матеріалу, які починає отримувати своє поширення і на вітчизняному ринку.

Заказать
Термоясень
Продукт: Термоясень

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.