Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30

Планкен / Ромбус Термо Сосна – Відносно новий оздоблювальний матеріал який з’явився на Європейському ринку не більше 10 років тому. Планкен з Термо Сосни можна охарактеризувати як один з найстабільніших фасадних матеріалів з натуральної деревини. Завдяки процедурі обробки деревини під впливом високих температур (від 170 до 200 С) не надто довговічна деревина Сосни набуде нових властивостей, що дозволяє використовувати її для зовнішньої обробки. Компанія Еко Форест є прямим постачальником даного матеріалу і може запропонувати одну з кращих цін на українському ринку.

Термососна

Завдяки термообробці стабільність геометричних розмірів при будь-яких перепадах вологості і температури навколишнього середовища поліпшується в 10-15 рази по відношенню до необробленому дереву. Це означає, что вироби з термообробленої дерева з часом не деформують (НЕ розбухають, что НЕ всіхають, що не коробляться) при будь-якіх зовнішніх Вплив – опад, Підвищення / низькою температурою.

Ширина:  135 мм

Длина: 2000  –  4000 мм

от 770 грн/м2



Схожі товари

Меранті (Букіт)

Меранті (Букіт)

Термоясень планкен

Термоясень планкен

Планкен модрина

Планкен модрина


Термососна — ціни

Ціна термососни в Києві

ТОВЩИНА (мм)

ШИРИНА (мм)

ДОВЖИНА (мм)

СОРТ

ЦЕНА (грн.)

20 135 2000 – 4000 А 990

Термососна можна вважати “вдосконаленим” деревом. Термососна (Київ), це деревина, яка пройшла термічну обробку при високих температурах (185-230 ° С) без додавання хімічних речовин. І в результаті стала справжнім “матеріалом XXI століття”, поєднуючи екологічність натурального дерева з цінними фізико-механічними властивостями.

Термососна – це 100% натуральний масив дерева. Кожна дошка неповторна і унікальна, як і всі, що створює природа. Термообробці піддають різні породи: м’які (ялина, сосна, липа, кедр) і тверді (ясен, дуб, бук).

Термососна в Києві має величезну кількість переваг в порівнянні зі звичайною деревиною. Саме про них піде мова нижче.

Геометрична стабільність

Завдяки термообробці стабільність геометричних розмірів при будь-яких перепадах вологості і температури навколишнього середовища поліпшується в 10-15 рази по відношенню до необробленому дереву. Це означає, что вироби з термообробленої дерева з часом не деформують (НЕ розбухають, что НЕ всіхають, що не коробляться) при будь-якіх зовнішніх Вплив – опад, Підвищення / низькою температурою.

Це одне з найважливіших властивостей термососни, яке забезпечує йому перевагу перед іншими породами. Будь-яке звичайне дерево – це живе дерево, яке дихає, тобто рано чи пізно дерево “поведе” (з’явитися кривизна по довжині і ширині). С термососной доской такого не случится.

Абсолютна екологічна чистота

Термососна – 100 екологічно чистий матеріал, завдяки чому завоювала таку популярність в Європі, а тепер і в Україні. Термічна обробка деревини відбувається без додавання будь-яких хімічних речовин, використовується тільки два екологічно безпечних компонента – вода і висока температура.

Гігроскопічність

В результаті термообробки пересичені пари вільних атомів водню “чіпляються” за кінці вуглецево-водневих ланцюжків деревини, перешкоджаючи надалі тяжінню молекул води і розбухання матеріалу на молекулярному рівні. Завдяки цьому термососна Київ купити має наступні переваги перед необробленим деревом:

  • вологість термообробленого дерева в 3-5 менше необробленого.
  • вологість термообробленої дерева в 3-5 менше необроблені.
  • набираючи воду, термососна набухає і збільшує свої обсяги в 6-10 разів менше, ніж звичайне дерево.

Довговічність

Завдяки перерахованим вище унікальним властивостям, термообробка об’єднує ланцюг фізичних і механічних перетворень деревини, які додають оброблюваного матеріалу унікальну довговічність.

Тести в стандартах ЄС в лабораторних умовах показали істотне збільшення біологічної довговічності (в 15-25 разів). Крім того цей матеріал не потребує ніякої хімічного захисту.

Біостійкість

Термососна не гниє, не схильне ураження грибка, бактерій, комах і при цьому не вимагає обробки хімічними засобами.

Естетична

Термообробка помітно підкреслює красу дерева. Залежно від заданого режиму можна досягти широкої гами відтінків (від натурального до темно-коричневого). Залежно від заданого режиму можна досягти широкої гами відтінків (від натурального до темно-коричневого).

Досягається максимальне кольорове насичення і однорідність, ефектно вимальовується текстура деревини, стає вираженим ефект цінних порід деревини.

Вас приємно здивує і запах термососни. Ви будете насолоджуватися його ароматом, який викликає асоціації з чистим лісом, природою і спокоєм!

Щоб купити термососна в Києві зі складу зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для Вас способом.

Что такое термососна?

Высококачественный природный материал, отличающийся от обычной древесины своей стабильностью и долговечностью.

Какие отличительные свойства древесины?

Не гниёт и не разрушается во влажной среде. Это важное свойство сделало термососну популярным материалом при отделке территорий под открытым небом и вблизи водоёмов.

Какие еще есть преимущества у термососны?

Термососна приобретает благородные тона, характерные для элитных и экзотических пород древесины.

Заказать
Термососна
Продукт: Термососна

Менеджер перезвонит Вам в течение минуты.