Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
28. 12. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Дерев’яний фасад – будинок ближче до природи

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Дерев’яний фасад стає дедалі популярнішим. Імітацію бруса можна укладати як на весь фасад, так і на його фрагмент. Якщо правильно захистити дошки і не забути про вентиляцію, гарний фасад будинку буде радувати вас довгі роки. Ви можете вибрати, серед іншого імітацію бруса з модрини і ялини, а також з екзотичних порід дерева.

Дерев’яний фасад – натуральне дерево, гарний зовнішній вигляд

Натуральне дерево прекрасно поєднується із сучасним будівництвом і привносить свіжість у пожвавлення будівель. Грамотно укладені дошки, правильно закріплені, гарантують довговічність і гарний зовнішній вигляд на довгі роки.

Імітація бруса виготовляється з деревини хвойних або екзотичних порід. Найпопулярніші породи: скандинавська ялина, сибірська модрина і такі екзотичні, як меранті або букіт.

.

Деревина для фасаду має бути сухою. Вологість деревини повинна бути в межах 12-18%, завдяки чому вона не буде схильна до деформації і дуже добре сприйме просочення або олію.

Дерев’яний фасад – розміри та профілі

Імітація бруса доступна в різних профілях. Найпопулярнішими і найпоширенішими є: фазовий профіль, софтлайн і бал. Імітація бруса повинна мати з’єднання паз-паз, створюючи площину, по якій легко тече вода. Товщина облицювальної дошки з хвойних порід становить від 14 мм, а ширина – від 121 мм.

У разі екзотичної деревини, через її твердість і набагато меншу схильність до деформації, ми можемо використовувати більш тонкі дошки. Довжина фасадних дощок варіюється і зазвичай становить від 400 до 600 см.

Довжина фасадних дощок варіюється і зазвичай становить від 400 до 600 см.

Імітацію бруса можна укладати на горизонтально, вертикально або під кутом 45°. Слід пам’ятати, що спосіб укладання може вплинути на термін служби нашого фасаду. Найкраще укладати фасад вертикально, це гарантує найкращий і найшвидший стік дощової води і, як наслідок, швидке висихання деревини.

Також слід пам’ятати, що деревина – це робочий матеріал, вона розширюється і стискається залежно від вологості. Під час встановлення дерев’яного фасаду не прибивайте їх до патрона, залишайте невеликий проміжок між дошками, щоб вони працювали плавно і не деформувалися.

При просоченні деревини слід пам’ятати, що деревина є робочим матеріалом, вона розширюється, стискається.

Просочення і догляд за дерев’яним фасадом

Ви можете вибрати просочення під дерево або ті, які тільки підкреслюють природний малюнок дошки. Пам’ятайте, що просочення повинне бути якісним, глибоко проникати і захищати від вологи, шкідників і грибків. Процес просочення слід регулярно повторювати, щоб продовжити термін служби і гарний зовнішній вигляд деревини.

Таким чином, дерев’яний фасад – гарне рішення не тільки для нових інвестицій, а й для відновлення старих будівель. Красива, природна і непідвладна часу чарівність дерева гарантує високий естетичний досвід, а вміла установка і догляд гарантують довговічність.