Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
25. 11. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Захист настилу

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Як захистити композитний настил на зиму?

Композитний настил – це високоміцний матеріал, який дедалі частіше використовується для будівництва терас. Вона характеризується естетичним зовнішнім виглядом (нагадує натуральне дерево), стійкістю до внутрішніх впливів – як атмосферних, таких як дощ, град, сніг, високі та низькі температури, так і біологічних, таких як грибки та комахи, а також тим, що за нею дуже легко доглядати.

Тераса з композитного настилу може виглядати як нова протягом дуже довгого часу. Плити, пропоновані багатьма виробниками, схильні до найбільших ушкоджень, особливо взимку, звідси часті рекомендації щодо їхнього захисту на цей період. Наш композитний настил не вимагає особливого догляду в цей період, оскільки він повністю виготовлений з повноцінної сировини з дуже високою міцністю.

Уникнення заболочування

Зима – це час, коли сніг, град і дощ – а отже, і вода – потрапляють на настил. Здебільшого тераси не захищені від води і гниття, тому слід подбати про те, щоб вони по можливості залишалися сухими. У разі традиційних терас вода має відводитися від настилу. Це важливо, оскільки тривала вогкість призводить до утворення плісняви та грибка, які, своєю чергою, руйнують дошки. Це не стосується композитного настилу, який стійкий до вищезгаданих чинників.

Не прикрашати терасу тканинними килимками

На терасі може бути багато предметів обстановки і декору – від спеціальних диванів, крісел, столів і стільців, які не потрібно прибирати з тераси навіть взимку, до квіткових горщиків, килимків і килимків для підлоги. Важливо вміло вибрати ці предмети, особливо останні, тобто килими і доріжки. Замість килимків із тканини краще використовувати килимки з гуми або пластику. Такі килимки і постілки не вбирають вологу і сприяють циркуляції повітря під ними, що істотно впливає на термін служби настилу.

Саме килимки і постілки краще використовувати з гуми або пластику.

З настилом із деревного композиту вам не доведеться надто перейматися вищезазначеними обмеженнями. Композитна терасна дошка не потребує особливого догляду, тому її можна покривати будь-якими елементами. Іноді під дуже вологим покриттям на плиті може утворитися темна плівка, яку легко видалити за допомогою мийки під тиском.

Очищення стиків плати

Пази в композитних і традиційних дошках, звані жолобками, також необхідно чистити взимку. Взимку менше необхідності чистити дошки. У цей час листя, трава і каміння з’являються на настилі набагато рідше, ніж в іншу пору року. Однак бруд, вода і, за нижчих температур, лід також збираються. Настил слід чистити віником, шваброю, водою, мийним засобом, спеціальним засобом для догляду за композитним настилом або очищувачем високого тиску. Під час використання очищувача високого тиску стежте за тим, щоб струмінь води був спрямований паралельно до канавок. Однак очищення пазів композитного настилу не обов’язково проводити часто або систематично.

Очищення пазів композитного настилу не обов’язково.

Розчини корисні тільки взимку

Взимку традиційний настил особливо вразливий для пошкоджень. Сніг і лід необхідно видаляти з нього за допомогою кам’яної солі та снігової лопати. Після прибирання снігу сіль слід видалити, щоб вона не вбралася в дошку. Лопата, з іншого боку, має бути пластиковою, інакше настил може бути значно подряпаний. Власники композитних настилів звільняються від цих зобов’язань.

Витрати на зимовий захист настилу

Витрати на захист композитного настилу в зимовий період не набагато вищі, ніж цілорічні витрати. Це пов’язано з тим, що захист композитного настилу взимку практично нічим не відрізняється від захисту цілий рік. Тому композитна терасна дошка – ідеальне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися довговічним настилом, який не потребує частого догляду та складного захисту.