Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
18. 04. 2023   ·   Комментарии: 0   ·

Все що ви хотіли знати про Термоясену

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Все що ви хотіли знати про Термоясен

Стабільні розміри

Продукція стійка до деформації. Зміни в межах 1%, наприклад для сибірської модрини та популярних екзотичних порід, цей показник становить близько 7%.

Зносостійкість

Надзвичайна зносостійкість (1 клас). Зносостійкість – опір матеріалу до гниття. Після термування, в термодереві немає живих організмів – зносостійкість дуже висока. Термоясень від Thermory, ЄДИНИЙ, хто має 1 клас зносостійкості, іншими словами цей матеріал довговічний

Здатність передавати тепло

Теплопровідність термоясеня становить 0,18Вт/(м*К), це становить приблизно 20% різницю, на відміну від звичайного дерева. Такі характеристики дозволяють підвищувати ізоляційні властивості термообробленого ясена. Рекомендується для укладання на систему теплої підлоги.

Твердість матеріалу

Термоясень може експлуатуватися в умовах з великою частотою використання, завдяки поверхневій твердості 29,4 Н/мм².

Термоясень може експлуатуватися в умовах з великою частотою використання, завдяки поверхневій твердості 29,4 Н/мм².

Температурні та вологісні зміни

Низька сприйнятливість термоясеня до перепадів вологи та температури, дає змогу застосовувати цей матеріал на вулиці в суворих погодних умовах.

Обробка матеріалу

Завдяки відсутності смол, цей матеріал легко піддається обробці, як пиляння, шліфування, свердління.

Вологість

Равноважна вологість – це стан деревини, за якого вона, як не вбирає, так і не втрачає вологу. Для термоясеня цей показник на 40% менший порівняно зі звичайним деревом. Рівноважна вологість внутр. = 4,6%, рівноважна вологість зовн. = 7,9%

Плотність

Плотність становить 590 кг/м3

СУШКА

Сушка північноамериканського ясена довше, ніж сушка європейського ясена. Тим самим, термооброблений ясен набуває більшої міцності і менш схильний до утворення тріщин.

Тем самим, термооброблений ясен набуває більшої міцності і менш схильний до утворення тріщин.

Зовнішній вигляд

Однорідний колір по всій товщині. Без масла, через деякий час, ясен набуде благородного сіруватого відтінку. Але, обробивши маслом, ви повернете його первісний колір.

ПРЕДЕЛ ПРОЧНОСТІ НА ВИГИН

96,6 Н/мм3

ПРОНИКНІСТЬ

Проникність – це рівень проникнення рідини в матеріал. Після термування зменшується здатність дерева вбирати вологу, надаючи йому вологостійкості.

Ваш комментарий