Київ, Поліська, 5 Харків, Каштанова, 14
Графік роботи пн-пт: 08.30 - 17.30
21. 02. 2022   ·   Комментарии: 0   ·

Полімерна терасна дошка – переваги, догляд

Время на прочтение: 2 минут(ы)

Полімерна терасна дошка – переваги, догляд

Дерево виглядає красиво, але має один недолік, який часто надає вирішальний вплив на остаточне рішення про його використання. Доглядати його досить складно. Процес обслуговування істотно впливає термін служби і зовнішній вигляд. Альтернативою дерев’яної дошки є сучасні полімерні терасні дошки .

Виготовлені з особливого матеріалу вони відрізняються прекрасними властивостями. Використовувані у багатьох будівельних рішеннях, вони захоплюють якістю, естетикою та довговічністю. На вигляд вони дуже схожі на улюблений дерев’яний паркет, тому все більше і більше людей вирішуються на їх установку, а їх опір експлуатації, безумовно, є їх найбільшою перевагою.

Як доглядати за полімерною терасною дошкою?

Сучасні технології дозволили створити пластик, що успішно замінює дерев’яну дошку підлоги. Будівельний матеріал, створений на основі спеціальної суміші без додаткових наповнювачів, які можуть вплинути на естетику і довговічність матеріалу, забезпечує відмінні експлуатаційні якості, яких ви не знайдете навіть у деревині, що добре збереглася і обслуговується.

Сучасна технологія виготовлення на основі полімерів та деревних компонентів – гарантія найвищої міцності та усунення будь-яких дефектів, які можуть виникнути внаслідок експлуатації.

Безперечною перевагою є спосіб догляду за полімерною терасною дошкою, який обмежений мінімумом. У процесі використання підлоги з полімерної терасної дошки можна використовувати повсякденне прибирання, ніякого додаткового захисту та спеціальних засобів догляду така підлога не вимагає.

Найважливішим фактором, що впливає на вибір покупців, є відсутність необхідності захищати полімерну терасну дошку спеціальними препаратами, що гарантує не лише економію часу та грошей.

Установка полімерної терасної дошки за кілька простих кроків

Довірте монтаж полімерної терасної дошки професіоналам. Той факт, що це завдання має виконувати людина з відповідною кваліфікацією, пов’язаний не зі складністю самої збірки, а з увагою до кожної деталі, що гарантує вам тривалу та безпроблемну експлуатацію.

Першим кроком є підготовка поверхні, де буде встановлена тераса, цей етап визначить використання відповідних компонентів залежно від ситуації.

Кріплення полімерної терасної дошки здійснюється за допомогою спеціальних затискачів, що забезпечують не лише естетичний вигляд, але й високу міцність. Завершуючи складання, слід пам’ятати про елементи оздоблення, які забезпечать належний естетичний вигляд.

Чи варто вибирати полімерну терасну дошку?

Полімерна деревина користується все більшою популярністю. Виготовлена з матеріалів із чудовими властивостями, вона надзвичайно проста та зручна у використанні від моменту складання до процесу експлуатації.

Стильна, естетична та надзвичайно міцна, полімерна терасна дошка ідеально підходить для будь-якої тераси. Також добре підійде у разі оздоблення фасаду. Бездоганна обробка у поєднанні з мінімальною увагою до догляду гарантує 100% задоволеність покупкою.

Ваш комментарий